O Be52

o be52

 

Be52® je česká lifestyle značka zaměřená na prémiový headwear pro muže a ženy. Ovšem kromě široké nabídky kšiltovek a kulichů, představuje Be52 také řadu oblečení, které je vyráběné z vysoce kvalitních materiálů. Věškeré produkty jsou inspirovány každodenním městským životem.

 

o be52x1

 

Motto Born in Europe poukazuje na to, že se jedná o evropskou značku, která byla konkrétně založena v Brně a vytvořila kompletní řadu vysoce kvalitních předmětů, které jsou inspirací pro #Be52lifestyle.

Be52® je ztělesněním moderní lifestyle značky. Svojí ambicí, soustředěností a spojením se svým mladým a ambiciózním publikem přináší luxusní životní styl mimořádných osobností na dosah ruky každého, kdo tvrdě pracuje na svém snu.

 

o be52x2

 

Pro mnohé je rok 2021 příležitostí k nové výzvě. Šance pozastavit se, přemýšlet a reagovat. Je důležité se orientovat v obtížných dobách a zůstat pozitivní. Mít odhodlaní a stále dosahovat úspěchu ve všech věcech, které děláte. Někdy se nejdůležitější věci projeví během těch nejtěžších.

Jste svým vlastním lídrem. Takže miřte vysoko, vytrvejte a neberte ne, jako odpověď. Od velkých úspěchů ve vašem životě až po každý malý detail - vše se děje akcí. Buďte tedy zdraví, vzdělaní a buďte vždy pokorní.

 

o be52x3

 

 

sotex-logo 

Jsme členy mezinárodní asociace SOTEX GINETEX.

 

 

NAPSALI O NÁS

o be52xnaps

 

PODPOŘILI JSME

logo NDFO Krtek PNG

 

VYZNAM